Iphone 12


Modeli
Vitrine, I Ri, ne kuti

Memoria
64 Gb, 128 Gb

Kamera
12 MP + 12 MP dhe Selfie Camera 12 MP

Ekrani
6,1 inç

Proçesor
Hexa Core (Dual core, Firestorm + Quad core, Icestorm)

Bateria
Li-Ion 2815 mAh

37,000 Lekë

Bli me këste
Kategoria: Etiketat: , , ,

 

 

Storage

128GB, 64GB

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Iphone 12”

There are no reviews yet.