-8%
,

Iphone X (Si i Ri)

Buy with IuteCredit starting from 2430 Lekë monthly.
(1 customer review)

 

Ekrani 5.8-inch OLED
Kamera Dual 12 MP / 7 MP
Ram 3 GB
Memoria 64 Gb, 256 Gb
Bateria 2716 mAh
Karte memorie JO
Procesori Hexa-core 2.39 GHz (2x Monsoon + 4x Mistral)

35,000 Lekë 38,000 Lekë

Bli me këste
Kategorite: , Etiketat: , , ,
Buy with IuteCredit

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Add a review

  1. Francesk rrushi

    Jeni shum serioz dhe te sakt

    Francesk rrushi