-30%

iPhone 12 (Si i Ri)


Modeli me i ri nga Apple. Ekran i ri qe shkon deri ne limit te skajeve shoqeruar me mbrojtje qeramike. Rezistent ndaj ujit dhe pluhurave. Tani edhe me teknologjine 5G. Kamera e permiresuar. Fotot dhe videot ne ambjente me pak drite nuk jan me problem.

75,000 Lekë 107,000 Lekë

Bli me këste
Kategoria:

 

 

Storage

128GB, 64GB

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “iPhone 12 (Si i Ri)”

There are no reviews yet.