-7%
,

Samsung Galaxy A52 (I Ri)


43,000 Lekë 46,000 Lekë

Bli me këste

Memoria
128 Gb

Ram
8GB

Ekrani
Super AMOLED, 6,5 inç

OS
Android 11

Proçesori
Octa-core, Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm)

Kamera
64 MP, 12MP, 5MP, 5MP, dhe Front Camera 32 MP

Bateria
Li-Po 4500 mAh, Fast charging 25W

Modeli
I Ri, ne kuti

color

Black, Blue, Purple, White

ram

4Gb, 6Gb, 8Gb

Storage

128GB, 256GB

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Samsung Galaxy A52 (I Ri)”

There are no reviews yet.