Samsung Galaxy A12 (I Ri)


19,000 Lekë

Bli me këste
Kategoria:

Modeli
I Ri, ne kuti

Ram
4 GB

Ekrani
6.5″- 720×1600 pixels

Proçesori
Octa-core (4×2.35 GHz Cortex-A53 & 4×1.8 GHz Cortex-A53)

OS
Android 10

MicroSD Slot
Po

Kamera
48 MP/ 5 MP/ 2 MP/ 2 MP dhe Front Camera 8 MP

Bateria
Li-Po 5000 mAh

Storage

32gb, 64GB

color

Black, Black Leather

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Samsung Galaxy A12 (I Ri)”

There are no reviews yet.