-18%
,

Samsung Galaxy A11 (I RI)


Galaxy A11. Nga modelet me te reja, ekran me madhesi 6.4 inch me rezolucion HD+. Bateri 4000 mAh e pajisur me teknologjine e karikimit te shpejte 15W, e cila zgjat pergjat gjithe dites dhe nates. Procesor Octa-core. Kamera kryesore tre lente 13MP + 5MP + 2MP dhe kamera selfie 8MP. Sensor per njohjen e shenjes se gishtit ne pjesen e pasme te pajisjes. Performance e larte ne perdorim te perditshem.

15,500 Lekë 19,000 Lekë

Bli me këste
Kategorite: ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Samsung Galaxy A11 (I RI)”

There are no reviews yet.