-3%

Apple iPhone 12 Pro

Buy with IuteCredit starting from 9160 Lekë monthly.

Modeli me i ri nga Apple. Ekran i ri qe shkon deri ne limit te skajeve shoqeruar me mbrojtje qeramike. Ngjyra te reja si Grafiti dhe Pacific Blue. Rezistent ndaj ujit dhe pluhurave. Tani edhe me teknologjine 5G. Risi eshte implementimi i skanerit LIDAR me te cilin mund te projektohen objekte ne realitet virtual duke leshuar lazer me te cilet matet distanca e objekteve. Kamera e permiresuar. Fotot dhe videot ne ambjente me pak drite nuk jan me problem.

132,000 Lekë 136,400 Lekë

Bli me këste
Kategoria:
Buy with IuteCredit

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Apple iPhone 12 Pro”

There are no reviews yet.